Хмельницький запис

медичний форум

Записатись вул. Камянецька, 76 (Філармонія) телефон 0966609569

0966609569
Вул. Пілотська, 1 (Територія Обллікарні) телефон 0682668078

0682668078

Ви не увійшли.

#1 2017-04-21 18:35:06

mrtdjjj
Administrator
З Хмельницький
Зареєстрований: 2015-02-23
Повідомлень: 442
Сайт

Видалити родимку Хмельницький радіоножем США

https://мрт-кт.укр/likari/radiokhvylova … ym-metodom

Радіохвильова хірургія на апараті Сургітрон (SURGITRON), видалення родимок радіохвильовим методом на цьому апараті є найбільш ефективним та косметологічно повноціним.

Родимки - це пігментні доброякісні новоутворення шкіри, які в медицині прийнято називати невусами. Ці плямочки проявляються протягом дорослішання до статевого дозрівання дитини, а потім залишаються на тілі на все життя. Якщо родимки розташовані в місцях постійного контакту з одягом або часто травмуються, то є небезпека злоякісного переродження їх в меланому або будь-яке інше злоякісне утворення.

Переваги видалення родимок радіохвильовим методом

Методика вважається найбільш щадною і ефективною. Високочастотні хвилі, утворюючи теплову енергію, безконтактним способом акуратно розрізають тканини і буквально випаровують пігментовані клітини, залишаючи на місці дії ледве помітний слід. Відмінність цього способу полягає в тому, що не відбувається фізичного тиску на поверхневі шари шкіри.

До переваг також можна віднести наступне:
при дії радіохвиль здорові тканини залишаються інтактними, тобто неушкодженими;
операція триває не більше 20 хвилин;
відсутність кровотечі під час процедури;
безболісність втручання;
короткий післяопераційний період і відсутність ускладнень;
відсутність рубців і шрамів після видалення;
мала ймовірність виникнення побічних явищ (набряк, почервоніння, запалення);
стерилізація тканин під час операції;
немає необхідності в післяопераційному догляді за раною;
тканини не знищуються під час процедури, що робить можливим провести гістологічний аналіз;
можливість проводити видалення в амбулаторних умовах;
можливість видалити родимку в будь-якому місці.

https://мрт-скт.укр/article/1264
В останні роки в медичній практиці все частіше використовуються новітні технології з використанням малоінвазивних і нетравматичних методик лікування захворювань. До числа таких технологій по праву належить інноваційний апарат SURGITRON бо «холодний» радіоніж, який завоював популярність завдяки простоті застосування, високій ефективності і безпеці лікування.
SURGITRON – це сучасний радіо хірургічний метод для безболісного видалення родимок, бородавок та інших новоутворень. При використанні апарату SURGITRON застосовується атравматичний метод розрізу і коагуляції м’яких тканин. Застосування даної методики забезпечує максимальну безпечність та ефективність, а також відмінний косметичний ефект – рівна, чиста шкіра чи мінімально можливий рубець.
Переваги видалення новоутворень, гінекологічний та інших маніпуляцій на апараті SURGITRON:
– процедура практично безболісна
– швидке та безрубцеве загоєння
– не пошкоджуються сусідні ділянки шкіри
– є можливість обстежити видалене утворення
Ефективність SURGITRON:
• Видалення новоутворень на обличчі, навколо очей, на грудях, шиї, руках і ногах, в підпахових впадинах
• Видалення відбувається на клітинному рівні
• Відсутність впливу на здорові клітини
• Здійснює стерилізаційну дію, перешкоджає проникненню інфекції
Завдяки самому принципу радіохвильового видалення немає кровотеч, не утворюється набряк, а загоєння проходить швидко і без ускладнень. Все це займає мало часу і не потребує госпіталізації та реабілітації.

На тілі кожної людини є, так звані родимки. Коли то родимки вважалися містичним ознакою, вдало розташовані родимки служать прикрасою і прикраса для їх володаря. Люди завжди задавалися питанням, чому на тілі людини з'являються родимки?
Родимка, або невус (наукова назва родимки) являє собою скупчення у верхніх шарах епідермісу пігментованих клітин, так званих меланоцитів. В залежності від концентрації пігменту, невус може бути яскраво або слабовираженним. Кількість доброякісних новоутворень на шкірі може різнитися від десяти штук і вище. Ці параметри закладаються на генному рівні, ще в материнській утробі. Протягом життя кількість родимок може збільшуватися, також змінюються їх розміри і колір. Цей процес обумовлений тим, що наша шкіра піддається опроміненню ультрафіолетовими променями, гормональними перебудовами, активне зростання родимок на тілі може свідчити про неполадки в роботі печінки. На щастя, наш найбільший орган-шкіра, добре захищений імунною системою, тому родимки в більшості своїй не несуть небезпеки. Існує кілька різновидів родимок в залежності від їх величини та кольору. Невеликі, дрібні родимки не небезпечні, а ось опуклі, великі, яскраво забарвлені невуси мають тенденцію до переродження злоякісну пухлину шкіри - меланому. Це самий агресивний і підступний вид раку викликає множинне поява метастаз у всіх органах і практично не піддається лікуванню.
Не хочеться про сумне, але попереджений, значить озброєний. Тому в цілях профілактики цілком актуальне питання про те, чи можна видаляти родимки на тілі людини і в яких випадках. Розглянемо ознаки, орієнтуючись на які, з упевненістю можна стверджувати, що видалити родимки на тілі при деяких симптомах не буде зайвим.

1. Якщо родимка опукла, червоного або бурого кольору і псує ваше симпатичне личко або струнку шийку, то її слід видалити після консультації, хірурга або хірурга-онколога. Так як тільки зможе онколог правильно визначити, до якого типу відноситься новоутворення і призначить правильне лікування - в даному випадку видалення до певних меж і на потрібну глибину.

2. Іноді родимки розташовуються я в місцях зіткнення шкіри з одягом, в зонах підвищеного потовиділення, під волосяним покривом. Це викликає дискомфорт, а також може призвести до кількаразового пошкодження утворень. У таких випадках не потрібно довго думати на тему чи можна видаляти родимки, це потрібно зробити обов'язково і невідкладно!

3. Не намагайтеся самостійно визначити - небезпечна родимка чи ні? Існує ряд ознак, на які потрібно звернути увагу:
- збільшення розмірів родимки;
- зміна її кольору;
- свербіж або інші неприємні відчуття;
- кровотеча або виразка на тілі родимки;
- розмір родимки більше 5 мм.

Отже, якщо на тілі присутні родимки, то потрібно спостерігати за їх можливою трансформацією і негайно звертатися до лікаря, який призначить метод видалення родимок стосовно до вашого конкретного випадку після проведення обстеження.

Існують кілька методів видалення родимок на тілі:
1. Безкровний і легкий у застосуванні метод электрокогуляции, при якому відсутні шви, однак існує ризик виникнення, так званих келоїдних рубців.
2. Для великих новоутворень особливо на тілі, підійде хірургічний метод, при якому проводиться радикальне висічення скальпелем. Це самий перевірений і надійний метод. Але після його застосування завжди залишається рубець або шрам.
3. Видалення рідким азотом - кріодеструкція, показана для невеликих родимок і не має косметичних наслідків, так як зруйнована холодом тканина не видаляється і захищає ранку від впливу інфекцій. Метод не дає можливості дослідити иссеченную тканина.
4. Видалити родимки дрібні і густо розташовані допоможе лазер.
5. Радіохвильова ексцизія - метод видалення новоутворень, з чудовим косметичним ефектом, що дозволяє прибрати, як великі, так і дрібні родимки на тілі та обличчі, який є найкращим методом на даний час.

Після проведення будь-якої з перерахованих вище процедур, віддалена тканина повинна бути відправлена на гістологічне дослідження для уточнення діагнозу.
Дуже важливо знати, що категорично не можна займатися самолікуванням і припіканням родимок різними засобами, які у великому асортименті представлені в аптеках. Це неприпустимо, і неминуче призведе до хімічного опіку родимки, що може спровокувати розвиток меланоми. Якщо є схильність до утворення родимок, то слід виключити попадання сонячних променів на шкіру, захистивши себе бавовняної вільної одягом і сонцезахисними окулярами, крислатим капелюхом. В окремих випадках, якщо лікар не буде заперечувати, загар можна приймати вранці до 10 годин і ввечері після 17 годині, коли сонячні промені не такі активні. Обов'язково потрібно користуватися сонцезахисними кремами в період перебування на сонці. Також потрібно проводити самоогляд на предмет появи підозрілих утворень.

Отже, сучасна медицина дає однозначну відповідь на запитання про те, чи можна без шкоди для здоров'я та зовнішності видалити родимки. Цю процедуру можна і потрібно проводити з урахуванням деяких протипоказань. До вибору лікаря і клініки варто підійти відповідально. Адже від того, хто і якими приладами буде проводити маніпуляції залежить, в кінцевому підсумку ваше життя. Таке грізне захворювання, як меланома легше попередити, ніж лікувати. Піклуйтеся про своє здоров'я і не довіряйте першим зустрічним.


МРТ КТ Хмельницький Ультрадіагностика
вул. Камянецька, 76 (Філармонія) т. 0966609569
вул. Пілотська, 1 (територія Обллікарні) т. 0682668078
https://mrt-ct.com.ua/

Неактивний

,
[Bot] CCBot

Підвал форуму

Під керуванням FluxBB

[ Згенеровано за 0.085 сек, 9 запитів виконано - Використано пам'яті: 569.88 Кбайт (Пік: 599.64 Кбайт) ]