МРТ і КТ міста Хмельницького медичний центр, клініка

Форум спеціалістів і відвідувачів кабінетів МРТ і КТ з міста Хмельницького

Записатись на обстеження МРТ і КТ м. Хмельницький вул. Камянецька, 75 (Філармонія) телефон 0966609569

0966609569
Вул. Пілотська, 1 (Територія Обллікарні) телефон 0682668078

0682668078

Ви не увійшли.

#1 2016-12-22 20:11:22

mrtdjjj
Administrator
З Хмельницький
Зареєстрований: 2015-02-23
Повідомлень: 214
Сайт

Re: Уролог оперуючий Хмельницький, в Хмельницькому

Уролог оперуючий лікар прийом, огляд, консультація, призначення лікування Хмельницький

Приймає один із кращих лікарів Хмельниччини Монастирський Володимир Миколайович

Головний уролог хмельницької області кандидат медичних наук доцент кафедри хірургії післядипломної освіти лікарів.

Записатись на обстеження МРТ і КТ м. Хмельницький вул. Камянецька, 75 (Філармонія) телефон 0966609569


https://мрт-кт.укр/ru/vrachi/urolog

https://мрт-кт.укр/likari/urolog

https://мрт-скт.укр/?p=1098


МРТ КТ Хмельницький Медичний центр Ультрадіагностика м. Хмельницький, вул. Камянецька, 76 (Філармонія) т. 0966609569
вул. Пілотська, 1 (територія Обллікарні) т. 0682668078
https://мрт-кт.укр/

https://мрт-скт.укр/

Неактивний

#2 2018-01-29 19:48:35

mrtdjjj
Administrator
З Хмельницький
Зареєстрований: 2015-02-23
Повідомлень: 214
Сайт

Re: Уролог оперуючий Хмельницький, в Хмельницькому

Діагностика відповідно вітчизняних, європейських та світових стандартів і протоколів в урології та онкоурології

Макроматурія або мікрогематурія
КТ є інформативним методом діагностики захворювань сечовидільної системи, що супроводжуються гематурією.
Гіпертонія:
пацієнти молодого віку; неефективне медикаментозне лікування МР- ангіографія та КТ-ангіографія призначаються з метою візуалізації стенозів судин при плануванні хірургічного лікування та ендоваскулярних втручань. МРА ниркових артерій повинна здійснюватись на апаратах експертного класу з індукцією магнітного поля не менше ніж 1,5 T. КTА не поступається за інформативністю МР АГ. КТ (нативне сканування або з використанням РКЗ, залежно від функціонального стану нирок) призначається у разі сумнівних висновків УЗД та нез`ясованої причини обструкції сечовивідних шляхів. МРТ є можливою альтернативою КТ і призначається за наявності протипоказань до застосування контрастуючих засобів.
Ниркова коліка
Нативна КТ є методом вибору в разі виникнення підозри на ниркову коліку. Нативна КТ в усіх випадках завжди дозволяє виявити камінь і рівень блоку, а дослідження з в/в контрастуванням − виключити інші причини обструкції нирки. За наявності ниркової коліки УЗД перевершує за точністю внутрішньовенну видільну урографію, але сутєво поступається за інформативністю КТ.
Конкременти в нирках (за відсутності ниркової коліки)
КТ є базовими методами діагностики із нирково-кам'яною хворобою. КТ − більш чутливий метод для деталізації патологічного процесу. УЗД є менш чутливим методом, ніж КТ. КТ чутлива у візуалізації та оцінці структури ниркових пухлин розміром понад 1,0−1,5 см. Мультифазна МДКТ – оптимальний метод діагностики та стадіювання нирково-клітинної карциноми. За діагностичною ефективністю МРТ (особливо з контрастним підсиленням) не поступається МДКТ. Нативне МРТ призначається за наявності протипоказань до застосування контрастуючих засобів. Метод може надати додаткову інформацію у разі невизначених результатів КТ. Найточніше виявлення рівня і причини обструкції, особливо пухлинного походження, забезпечують КТ або МРТ. При ускланеному клінічному перебігу захворювання та за відсутності ефекту від лікування показана МДКТ із мультифазним котрастуванням (діагностика ниркового сепсису та пієлонефриту). Трансплантація нирки на сучасному етапі проводиться з діагностичним супроводом багатьох променевих методів візуалізації (МР АГ, МДКТ АГ, МРТ, КТ), кожен з яких призначається для вирішення конкретної клінічної задачі.
Пухлини мозкового шару надниркових залоз
КТ та МРТ мають певні переваги в оцінці анатомо-топографічних та структурних особливостей новоутворень. Як КТ, так і МРТ можуть визначати ураження надниркових залоз при синдромі Кушинга. Однак вузлова гіперплазія кори надниркових залоз часто спостерігається як у хворих з АКТГ-залежним, так і у пацієнтів з АКТГ-незалежним синдромом Кушинга. КТ не завжди доволяє відрізнити аденому надниркових залоз від вузлової гіперплазії, тому в подальшому рекомендується дослідження венозної крові при КТ контрастної ангіографії надниркових залоз. Ураження коркового шару надниркових залоз; первинний гіперальдостеронізм (синдром Конна) Н18 КТ і МРТ дозволяють диференціювати односторонню аденому та білатеральну гіперплазію надниркових залоз.
Нирка
Диференціальна діагностика, стадіювання
КТ, МДКТ − метод вибору у візуалізації, диференціальній діагностиці та стадіюванні злоякісних пухлин нирок. КТ чутлива у виявленні ниркових утворень розміром 1,0−1,5 см та деталізації їх структури. КТ необхідна для визначення місцевого поширення пухлини та обстеження зон ймовірного реґіонарного і віддаленого метастазування. Протягом одного дослідження здійснюється КТ грудної, черевної порожнини, порожнини таза. КТ-урографія більш точна, ніж ВВУ, у визначенні поширення уроепітеліального раку в порожнистій системі нирки та сечоводі. МРТ призначається з метою уточнення даних УЗД та КТ щодо структури, місцевого поширення пухлин та наявності пухлинних тромбів у нирковій та нижній порожнистій венах. МРТ є альтернативою КТ у разі протипоказань до застосування йодовмісних контрастуючих засобів. КТ та МРТ призначаються за наявності клінічних та/або УЗ-ознак локального рецидиву. МРТ не має переваг перед КТ, проте слугує її альтернативою в разі існування протипоказань до застосування йодовмісних контрастуючих засобів.
Сечовий міхур
Диференціальна діагностика, стадіювання
Візуалізація метастазів у легені. За наявності сумнівних результатів рентгенографії та поширених пухлин (Т3-4) доцільна низькодозова КТ. КТ поступається за специфічністю МРТ, проте може бути альтернативним способом оцінки поширення уроепітеліальних пухлин у порожнистих системах нирок та сечоводах (КТ- урографія). Дослідження доцільно доповнити скануванням грудної порожнини з метою візуалізації легеневих метастазів.
Зважаючи на недостатню чутливість УЗД, за наявності клініколабораторних показань доцільне МРТ. МРТ призначається за наявності клініко-лабораторних та/або УЗ-ознак рецидиву пухлини. Метод також доповнює дані цистоскопії про поширеність патологічного процесу. КТ більш ефективна в оцінці ефективності хіміотерапії у хворих із наявними легеневими метастазами.
Передміхурова Залоза
Диференціальна діагностика, стадіювання
МРТ забезпечує найточніше визначення місцевого поширення пухлини порівняно з простатектомією. Якщо на підставі УЗД або МРТ виявлено поширення пухлини на органи малого таза, призначається МРТ черевної порожнини. КТ показана в особливих випадках КТ не є інформативною у визначенні місцевого поширення раку передміхурової залози. Дослідження призначається за наявності протипоказань до МРТ з метою деталізації залучення до патологічного процесу органів порожнини таза, черевної порожнини та позаочеревинного простору. Візуалізація метастазів у легені. За наявності сумнівних результатів рентгенографії та наявності поширених пухлин ( Т3-4) доцільна низькодозова КТ. Моніторинг КТ ОГК показаний.
Яєчки
Диференціальна діагностика, стадіювання
КТ є методом вибору для стадіювання пухлинного процесу й передбачає обстеження органів грудної клітки, черевної порожнини та порожнини таза. МРТ не має переваг перед КТ, проте призначається для обстеження ОЧП i OМТ у хворих із непереносимістю йодовмістного контрасту. Моніторинг КТ та МРТ, КТ є методом вибору для оцінки ефективності лікування, діагностики рецидиву (прогресування) захворювання. Виявлення резидуальних утворень важливе для визначення показань до хірургічного втручання. Зазвичай здійснюється КТ ОГК/ОЧП/ОМТ. МРТ не має переваг перед КТ, проте призначається для обстеження ОЧП і ОМТ у хворих із непереносимістю йодовмістного контрасту.


МРТ КТ Хмельницький Медичний центр Ультрадіагностика м. Хмельницький, вул. Камянецька, 76 (Філармонія) т. 0966609569
вул. Пілотська, 1 (територія Обллікарні) т. 0682668078
https://мрт-кт.укр/

https://мрт-скт.укр/

Неактивний

Швидке повідомлення

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати
Ви робот чи людина?

Перевірка, що Ви насправді людина, а не автоматизована програма.

Підвал форуму

Під керуванням FluxBB