МРТ і КТ міста Хмельницького медичний центр, клініка

Форум спеціалістів і відвідувачів кабінетів МРТ і КТ з міста Хмельницького

Записатись на обстеження МРТ і КТ м. Хмельницький телефон 0966609569

0966609569

Ви не увійшли.

#1 2016-10-21 11:08:28

mrtdjjj
Administrator
З Хмельницький
Зареєстрований: 2015-02-23
Сайт

УЗД УЗИ Доплерографія Доплер судин голови та шиї Хмельницький

https://мрт-кт.укр/uzd/doplerohrafiia
Ефект Доплера полягає в тому, що, коли ультразвук відбивається від рухомого об'єкту, він змінює свою частоту: вона зменшується при віддаленні від датчика і збільшується при наближенні. Амплітуда цих змін - так званий зсув частот, залежить від швидкості руху об'єкта. А значить, за величиною цього зсуву можна визначити, як змінюється в часі швидкість об'єкта.
https://мрт-кт.укр/ru/uzi/dopplerografiya
Эффект Доплера заключается в том, что, когда ультразвук отражается от движущегося объекта, он меняет свою частоту: она уменьшается при отдалении от датчика и увеличивается при приближении. Амплитуда этих изменений - так называемый сдвиг частот, зависит от скорости движения объекта. А значит, по величине этого сдвига можно определить, как изменяется во времени скорость объекта.

МРТ КТ Хмельницький Медичний центр «Ультрадіагностика» м. Хмельницький, вул. Камянецька, 76
телефон для запису на обстеження: мобільний 096-660-95-69, стаціонарний 65-40-65
https://мрт-кт.укр/

https://мрт-скт.укр/

Неактивний

#2 2017-01-27 16:39:24

Балагур
Учасник
Зареєстрований: 2017-01-27

Re: УЗД УЗИ Доплерографія Доплер судин голови та шиї Хмельницький

Нещодавно проходила УЗД з доплером судин нижніх кінцівок в Хмельницькому в приватному центрі "Ультрадіагностика".
Обстеження проводила РУбас Тетяна Миколаївна. Дуже сподобалась ця лікар. Уважно подивилась та докладно пояснила суть моєї проблеми.
Рекомендую всім цю лікарку та  цей лікувально-діагностичний центр. ПРиємно також те що ціна прийнятна, відповідає гаманцю пацієнта.

Неактивний

#3 2017-01-31 15:47:18

faina
Гість

Балагур пише:

Нещодавно проходила УЗД з доплером судин нижніх кінцівок в Хмельницькому в приватному центрі "Ультрадіагностика".
Обстеження проводила РУбас Тетяна Миколаївна. Дуже сподобалась ця лікар. Уважно подивилась та докладно пояснила суть моєї проблеми.
Рекомендую всім цю лікарку та  цей лікувально-діагностичний центр. ПРиємно також те що ціна прийнятна, відповідає гаманцю пацієнта.

znayu etot centr - tam tolkoviya nevrolog -pervaya i edinstvennaya smogla postavit diagnoz rasseyanniy skleroz moey plemyannice Problema u neyo odna-ona ne daet uslugi na domu /

#4 2017-01-31 15:50:54

faina
Гість

a na uzi tut vsegda ochered daje esli prihodit vovremya  prosto tut vrachi tolkovie-vot vse i terpyat

#5 2017-02-01 13:31:34

Екатерина Николаевна
Гість

Я знаю Татьяну Рубас прекрасно много лет очень грамотный врач

#6 2017-02-01 13:38:50

Екатерина Николаевна
Гість

faina пише:

a na uzi tut vsegda ochered daje esli prihodit vovremya  prosto tut vrachi tolkovie-vot vse i terpyat

Очередь ,потому врачи хорошо смотрят!Сами пишите ,что толковые ,зачем тогда возмущаться.Я прекрасно знаю как там работает узист Татьяна Николаевна  и точно также знаю как работает  невролог-мы с дочкой давно у Галины Дмитриевны лечимся.Подождать 10-15 минут для нас не проблема. Вы наверное в горбольнице на УЗИ не были -или в первой поликлинике под 16 кабинетом -вот где очередь!

#7 2017-02-01 14:20:02

Вадик
Гість

Да 16 кабинет -это просто электрошек. Как и врач,работающая там.За 5 минут все органы посмотрит

#8 2017-02-02 10:11:44

Натали
Гість

Досвідчений лікар Шелест Олена Василівна .Якщо обстежувати  судини голови та шиї-найкраще потрапляти тільки до неї в Ультрадіагностику

#9 2017-02-02 10:15:47

Натали
Гість

Екатерина Николаевна пише:
faina пише:

Очередь ,потому врачи хорошо смотрят!Сами пишите ,что толковые ,зачем тогда возмущаться.Я прекрасно знаю как там работает узист Татьяна Николаевна  и точно также знаю как работает  невролог-мы с дочкой давно у Галины Дмитриевны лечимся.Подождать 10-15 минут для нас не проблема. Вы наверное в горбольнице на УЗИ не были -или в первой поликлинике под 16 кабинетом -вот где очередь!

Нічого немаю проти центру Пілюйко,але УЗД апарат там слабенький.І взагалі центр тримається на авторитеті працюючих там лікарів.

#10 2017-02-02 12:49:02

Терлецька Аня
Гість

Олена Василівна - всім раджу приймає  в Ультрадіагностиці

Швидке повідомлення

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати
Ви робот чи людина?

Перевірка, що Ви насправді людина, а не автоматизована програма.

Підвал форуму

Під керуванням FluxBB