МРТ і КТ міста Хмельницького медичний центр, клініка

Форум спеціалістів і відвідувачів кабінетів МРТ і КТ з міста Хмельницького

Записатись на обстеження МРТ і КТ м. Хмельницький вул. Камянецька, 75 (Філармонія) телефон 0966609569

0966609569
Вул. Пілотська, 1 (Територія Обллікарні) телефон 0682668078

0682668078

Ви не увійшли.

#1 2016-10-06 10:45:03

mrtdjjj
Administrator
З Хмельницький
Зареєстрований: 2015-02-23
Повідомлень: 185
Сайт

КТ Онкоскринінг Онкоскрининг в Хмельницкий зробити як пройти

Комп'ютерна томографія (КТ) відіграє важливу роль у виявленні, діагностиці, плануванні лікування і подальшому моніторингу метастазів, раку і пухлин.
Діагностика КТ Онкоскринінг Онкоскрининг в Хмельницкому зробити як пройти:
Проводиться з контрастним підсиленням, в комплекс онкоскринінгу входить обстеження шиї, грудної клітини, органів черевної порожнини і органів тазу.

https://мрт-кт.укр/kt/kt-poshuk-metasta … -i-pukhlin   пошук метастазів, раку і пухлин

https://мрт-кт.укр/ru/kt/kt-poisk-metas … -opukholej   поиск метастазов, рака и опухолей


МРТ КТ Хмельницький Медичний центр Ультрадіагностика м. Хмельницький, вул. Камянецька, 76 (Філармонія) т. 0966609569
вул. Пілотська, 1 (територія Обллікарні) т. 0682668078
https://мрт-кт.укр/

https://мрт-скт.укр/

Неактивний

#2 2017-03-31 00:59:08

mrtdjjj
Administrator
З Хмельницький
Зареєстрований: 2015-02-23
Повідомлень: 185
Сайт

Re: КТ Онкоскринінг Онкоскрининг в Хмельницкий зробити як пройти

Цікава думка лікаря А. Шкіряка:

Також, А.Шкіряк розповів, що онкологічний скринінг, зокрема, включає магнітно-резонансну томаграфію (МРТ – ред.) та комп'ютерну томографію (КТ – ред.) До прикладу, унікальність КТ досліджень полягає у тому, що це є універсальний метод пошарового дослідження тонких шарів тканин, зауважив він.
"До сучасного онкологічного скринінгу, зокрема, входить магнітно-резонансна томографія (МРТ – ред.) та комп'ютерна томографія (КТ – ред.). КТ легенів вкрай рекомендоване тим, чиї рідні вже мали або мають онкологічну проблему. Щодо звичної для нас складової профілактичних оглядів флюорографії, А.Шкіряк відповів: "Все, що вам покаже флюорографія – це наявність у вас легень". А якщо серйозно, то флюорографія виявляє більш грізну і запущену онкологію, на відміну від КТ-діагностики, яка, у свою чергу, є більш тонким методом дослідження. КТ може виявити навіть невеличкі проблеми в тих чи інших ділянках легень, якщо казати про її використання як методу профілактичного огляду. І, найголовніше – дає можливість вчасно розпочати лікування", - розповів він.


МРТ КТ Хмельницький Медичний центр Ультрадіагностика м. Хмельницький, вул. Камянецька, 76 (Філармонія) т. 0966609569
вул. Пілотська, 1 (територія Обллікарні) т. 0682668078
https://мрт-кт.укр/

https://мрт-скт.укр/

Неактивний

#3 2017-04-02 02:05:50

Андрій
Гість

Re: КТ Онкоскринінг Онкоскрининг в Хмельницкий зробити як пройти

Перитонеальний карциноматоз був заявлений під час інтраопераційного огляду і перевірений гістологічний у всіх пацієнтів.

Найчастіше очеревина в області таза і центральній частині черевної області постраждали, як з рівним відсотком 90%. Тонкий кишечник очеревина, за винятком проксимального відділу тонкої кишки, була менше, здійснюється з найнижчою швидкістю 50%. PCI була в діапазоні від 5 до 28 (середній показник - 19) (Fig.2,3).

Саме в цих областях типових процесів поширення в очеревині:
прямокишково-маточне поглиблення (Дуглас простір);
воронковидно-тазові зв'язки;
великий сальник;
правий боковий (paracolar) канал;
черевна поверхня правого купола діафрагми;
Печінка фіброзна капсула (капсули Гліссона в);
Гепаторенальний поглиблення подпеченочного простору (Моррісона мішок)
брижа тонкої кишки (Fig.4-7)
Були такі найбільш часті результати КТ поширення в брижі тонкої кишки і сальник:
шаровидне потовщення і підвищення контрастності брижі тонкої кишки;
ретікулонодулярние інфільтрація брижі тонкої кишки і великого сальника ( «більше сальниковой млинця»);
асцит черевної порожнини і сальникової сумки;
кістозні вузлики з твердими компонентами (папілярна аденокарцинома);
вузлики з звапніння (серозної аденокарциноми).
Слід зазначити, що в ході клінічних гінекологічних і трансвагінального УЗД були виявлені ознаки перитонеальній дисемінації з рецидивом пухлини в тазовій області тільки у 6 хворих.
Перитонеальний карциноматоз був поставлений діагноз передопераційної у всіх 32 пацієнтів на КТ.
Вимірювання імплантатів, візуалізуються на передопераційної КТ були правильно визначені в 72,8%, зниження в 25,2% і завищений в 2,0% випадків.
Загальна / загальна чутливість склала 62% і був найменшим (25,9%), коли розмір пухлини <1,0 см, а найвища (87,9%), коли розмір пухлини> 5,0 см. Специфічність КТ зроблено 99% і показує високу здатність диференціювати КТ перитонеальний імплантату з іншого патологічного процесу. Загальна точність КТ зроблено 75% (рис.8).

Специфіка методу КТ склала 99% (95% ДІ = 98-100), доводить високу продуктивність КТ в диференціації імплантатів на очеревині від інших патологічних процесів. У нашому дослідженні тільки в одному випадку помилково-позитивний результат був отриманий. Його причина може бути помітною очеревиною фіброзу після попередньої операції. Загальна точність КТ склала 75% (95% ДІ = 69,8-80,2).

Порівняльний аналіз PCI, отриманий за результатами КТ та інтраопераційної ревізії, було виконано і показав статистично достовірне розходження між ними (Х = 10,75 КТ, х-OP = 18,75, р <0,0001). Це означає недооцінку PCI, обчислений з КТ. Ця тенденція може бути викликана труднощами при виявленні невеликих перитонеальні імплантати, які, однак, не приховали peritoneumectomy. PCI ні перевищено в жодному з випадків. Таким чином, цей рентгенологічний метод дозволяє адекватно оцінити пухлинний unresectability і не створюють помилкові протипоказання при відборі пацієнтів для ціторедуктівной хірургії.

Результати дослідження збігаються з даними інших авторів публікацій. Зокрема, більшість вчених вважають КТ в якості надійного способу виявлення невеликих пухлин. Ф. Коаклі і його співавтори стверджують, що чутливість КТ у виявленні імплантатів розміром <1 см був значно нижче (25-50%), ніж загальна чутливість (85-93%) [12].

Що стосується ефективності інших рентгенологічних методів діагностики, Р. Лоу і його співавтори повідомили про preciseassessment ЧКВ з використанням МРТ в 88% хворих, а також чутливість і специфічність цього методу на 88% і 74% відповідно [13 ].

Використання держави в найсучаснішому багатозрізової КТ дозволяє підвищити ефективність КТ для постановки очеревини карциноматозу. Можливість сканувати з тонкими скибочками submilimeter з високою швидкістю поліпшена візуалізація метастазів. MA Маццеі і його співавтори відзначають загальну чутливість Multidetector КТ на рівні 72%, а специфічність - 80% [10].

Таким чином, діагностика очеревини карциноматозу у хворих з раком яєчників з використанням CT має певні обмеження. Проте, завдяки своїй доступності КТ залишається найбільш часто використовуваним методом для постановки хвороби. Незважаючи на можливі відмін в передопераційної оцінки перитонеального поширення метастазу від точної картини, цей метод дає можливість адекватно здійснювати відбір хворих для хірургічного лікування.

Використання одного зрізу КТ з контрастним посиленням у хворих з раком яєчниками є інформативним методом у виявленні перитонеального карциноматозу, який полегшує правильне встановлення діагнозу.

Чутливість КТ залежить від розміру перитонеальних імплантат. Цей метод дозволяє забезпечити планування комбінованого лікування хворих на рак яєчників і визначити можливість ціторедуктівних хірургії.

#4 2017-04-02 11:54:56

Ілона
Гість

Re: КТ Онкоскринінг Онкоскрининг в Хмельницкий зробити як пройти

Каковы показания для проведения онкоскрининга?

Отягощённый наследственный анамнез. В онкологии принято считать группой риска тех, у кого в роду первой (родители, сестры, братья) и второй (бабушки, дедушки, тети, дяди, двоюродные сестры и братья) линии родства были диагностированы онкозаболевания. Чем ближе степень родства, тем выше риск возникновения опухоли.
Наличие и склонность к развитию доброкачественных опухолей (киста, гемангиома). В медицине есть такой термин – малигнизация, он обозначает перерождение доброкачественной опухоли в злокачественную. Кисты, гемангиомы, хондромы, остеомы и прочие широко распространенные и на первый взгляд неопасные опухоли рано или поздно могут переродиться в рак. Другое дело, что шансы малигнизации, к примеру, кисты относительно невелики, но некоторые из нас обладают склонностью к наличию и образованию множества кист или гемангиом (поликистоз почек, печени, яичников, множественные гемангиомы позвоночника). В подобных случаях, конечно же, вероятность озлокачествления тоже возрастает.
Возраст старше 35 лет. Согласно статистике, начиная с этого возраста частота выявленных онкозаболеваний существенно возрастает, плюс ко всему, средний возраст онкобольных также сильно «помолодел», на что уже просто нельзя не обращать внимания или игнорировать этот факт.
Вредные привычки, несбалансированный образ жизни и питания, экологические факторы. В той или иной степени, мы все подвержены «стартовым» факторам рака: курение как активное, так и пассивное, употребление алкоголя, нерегулярное и неполноценное питание, канцерогены в продуктах, напитках, окружающей среде все это негативно сказывается на состоянии нашего иммунитета и любой из вышеперечисленных факторов может быть толчком для развития опухоли.
Подверженность стрессам. Об этом и говорить много не надо, каждый из нас знает, что стресс (как психический, так и физический) может негативно повлиять на сбалансированную работу нашего организма, создав тем самым благоприятные условия для зарождения и роста опухоли.
Вы хотите наслаждаться жизнью и дышать полной грудью. Как говорит мудрая латинская сентенция: mens sanа in corpore sano (здоровый дух в здоровом теле).

Симптомы

Конечно же, при наличие жалоб, при резкой и большой потере веса, при возникновении видимых глазу образований или ощутимых при пальпации руками подозрительных зон необходимо незамедлительно пройти очную консультацию врача! Согласно неофициальным статистическим данным около 10% (Вы только вдумайтесь, это же один из десяти!) людей с установленным диагнозом или подозрением на злокачественную опухоль отказываются от посещения онколога. Сами понимаете, болезнь сама по себе не пройдет, даже если внешне всё выглядит хорошо.
Отсутствие внешних проявлений вовсе не исключает наличие опухоли: в большом количестве случаев раковая опухоль на ранних стадиях себя вообще никак не проявляет: нет ни боли, нет неприятных ощущений, не наблюдается кровотечения, не изменяется вес, будущий пациент продолжает вести тот образ жизни, какой вел и до…

диагностика рака на ранних стадиях
Перед обследованием необходимо провести специальную подготовку как для СКТ ОБП и ОМТ с контрастным усилением.
Сканирование проводится в положении лежа на спине, от основания шеи (уровень ключиц, верхушки легких) до середины бедра с шагом всего 0,5 мм! То есть, во время онкоскрининга производится компьютерная томография органов грудной клетки (легкие, средостение, плевра), органов брюшной полости (печень, желчный пузырь, селезенка, поджелудочная железа, надпочечные железы, почки, видимые отделы желудка), органов малого таза (матки, придатков и мочевой пузырь у женщин, простата, семенные пузырьки, мочевой пузырь у мужчин). СКТ-онкоскрининг проходит мультифазно, другими словами сканирование будет проводится как до введения контрастного вещества, так и после него, тонкими срезами, на которых можно различать образования размерами даже около 1 мм. Введение контраста поможет врачу-радиологу детализировать общую картину органов и систем организма, выявить опухоли, которые патологически накапливают контрастное вещество, определить опухолевую патологию сосудов, оценить динамику накопления\выведения контрастного препарата в патологических очагах.

Швидке повідомлення

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати
Ви робот чи людина?

Перевірка, що Ви насправді людина, а не автоматизована програма.

Підвал форуму

Під керуванням FluxBB